AD 8 code

Ευκαιρία καριέρας για νέους/νέες– Τμήμα Marketing & Sales

Ευκαιρία καριέρας για νέους/νέες– Τμήμα Marketing & Sales – Λεμεσός

Η εξειδίκευση της εταιρίας μας στην παροχή υπηρεσιών marketing, επικοινωνίας και πωλήσεων αλλά και τα αποτελέσματα του customer service μας, έχουν πλέον ισχυροποιήσει την παρουσία μας στην αγορά.

Η επίτευξη ενός νέου διαφημιστικού project είναι η επιβράβευση της επιτυχούς πορείας της εταιρίας μας. Προκύπτει λοιπόν η ανάγκη κάλυψης 2 θέσεων από νέα, δυναμικά και φιλόδοξα άτομα που διανύουν τα πρώτα βήματα της επαγγελματικής τους πορείας και είναι σε θέση να αναλάβουν καθήκοντα και αρμοδιότητες στο τμήμα του Μarketing&Sales.

Η Εταιρία παρέχει:

-Υψηλές αμοιβές + μηνιαία bonus έως και 500 ευρώ
-Εκπαίδευση η οποία εξατομικεύται σε προσωπικό επίπεδο

-Δυνατότητα επαγγελματικών εκπαιδευτικών ταξιδιών

-Αναγνωρισμένες πιστοποιήσεις

Αρμοδιότητες:
-Εκπροσώπηση μεγάλου Brand
-Άμεση εξυπηρέτηση πελατών
-Διεύρυνση πελατολογίου της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα:

-Καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

-Άμεση Διαθεσιμότητα

-Προϋπηρεσία σε τμήματα πωλήσεων/marketing θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν για την αξιολόγηση των θέσεων

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο : hr.limassol@outlook.com

(MOMENT-8)

Post expires at 8:24pm on Friday May 24th, 2024