AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Καταστήματος (Store Manager)

Stroma: Ζητείται Υπεύθυνος/η Καταστήματος (Store Manager) – Λευκωσία

Ψάχνουμε για έναν παθιασμένο επαγγελματία που θα αναλάβει το ρόλο του/της Υπεύθυνου Πωλήσεων στο κατάστημά μας. Αν είσαι δυναμικός, επικοινωνιακός και διαθέτεις τη δική σου μαγική πινελιά στην τέχνη των πωλήσεων, τότε είσαι ο/η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για εμάς!

Στην εταιρία μας, πιστεύουμε ότι η επιτυχία προέρχεται από την αφοσίωση στην παροχή ανώτερης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες μας. Ο ρόλος του/της Υπεύθυνου Πωλήσεων είναι κρίσιμος για την επίτευξη αυτού του στόχου. Αναζητούμε ένα άτομο με ενθουσιασμό για το να δημιουργεί εμπειρίες αγοράς που θα μείνουν αξέχαστες στους πελάτες μας.

Ως Υπεύθυνος Πωλήσεων, θα έχεις την ευκαιρία να αναπτύξεις το δικό σου ταλέντο και τις ηγετικές σου ικανότητες. Θα εργαστείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον όπου η δημιουργικότητα είναι ευπρόσδεκτη και η ανάπτυξη είναι αναπόφευκτη.

Εάν πιστεύεις ότι έχεις την απαραίτητη εμπειρία και τις ικανότητες που απαιτούνται για να είσαι επιτυχής σε αυτόν το ρόλο, τότε μην διστάσεις να αποστείλεις το βιογραφικό σου!

Ενώνοντας τις δυνάμεις μας, μπορούμε να δημιουργήσουμε μια εμπειρία που θα ενθουσιάσει και θα αφήσει τους πελάτες μας να επιθυμούν να επιστρέψουν ξανά και ξανά.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εργατικότητα / Υπευθυνότητα / Οργανωτικές Ικανότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Δίπλωμα ή Πτυχίο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Διεκπεραίωση εργασιών των Πωλήσεων
  • Χρήση λογισμικού προγράμματος για τον σκοπό αυτό
  • Τακτική τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες της εταιρίας
  • Γενική υπευθυνότητα για τον χώρο (Υπεύθυνος Καταστήματος)
  • Όποια άλλα καθήκοντα απορρέουν από την θέση ή ανατεθούν από τον Υπεύθυνο Λιανικών Πωλήσεων της εταιρίας

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • 13ος Μισθός + Bonus αναλόγως στόχων

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το cv τους στο stroma@stroma.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” με σημείωση που να αφορά την αγγελία αυτή ή να καλέσουν στο 22486898 για περισσότερες πληροφορίες!

Post expires at 8:37pm on Friday May 17th, 2024