AD 8 code

ΣΚΕ Δερύνειας: Θέσεις εργασίας

ΣΚΕ Δερύνειας: Θέσεις εργασίας – Αμμόχωστος

Το Συμβούλιο Κοινοτικού Εθελοντισμού Δερύνειας ανακοινώνει ότι δέχεται αιτήσεις από ενδιαφερόμενους/ες για την άμεση πλήρωση κενών θέσεων εργασίας Νηπιαγωγού/ Δασκάλας στον Παιδοκομικό Σταθμό Δερύνειας και Παιδική Λέσχη Δερύνειας.

Απαιτούμενα Προσόντα σύμφωνα με το Σχέδιο Υπηρεσίας Νηπιαγωγού (Σ.Υ. 43/2008)

  • Πτυχίο Προσχολικής εκπαίδευσης/ Πτυχίο Δημοτικής εκπαίδευσης.
  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση της ανάπτυξης του παιδιού.
  • Υπομονή, καλή διάθεση, ομαδικό πνεύμα και ευχάριστος χαρακτήρας.
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Πιστοποιητικά τα οποία πρέπει να προσκομιστούν σε περίπτωση πρόσληψης:

  • Αντίγραφο ταυτότητας
  • Αντίγραφο πτυχίου και όλων των συναφών πιστοποιητικών
  • Πιστοποιητικό Λευκού Ποινικού Μητρώου
  • Πιστοποιητικό μη περίληψης προσώπου στο Αρχείο Καταδικασθέντων για σεξουαλικά αδικήματα σε βάρος παιδιών
  • Πιστοποιητικό υγείας για μεταδοτικές ασθένειες
  • Πιστοποιητικό υγείας για χειριστές τροφίμων

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία μηνιαίου προγραμματισμού
  • Διδασκαλία και επιτήρηση παιδιών
  • Βοήθεια στα τμήματα ανάλογα με τις ανάγκες τους

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση pedokomikos@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στο τηλέφωνο 23811966 ή 99799363.

Post expires at 8:05pm on Thursday May 16th, 2024