AD 8 code

Sotos Agapiou Ltd: Θέση Εργασίας

Sotos Agapiou Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγός/Διανομέας – Βοηθός Αποθήκης (Διπλός Ρόλος)

Η εταιρεία Sotos Agapiou Ltd, που δραστηριοποιείται στην εισαγωγή και διανομή βρεφικών ειδών για 40 χρόνια με έδρα τη Λευκωσία, δέχεται αιτήσεις για την πρόσληψη Οδηγού/Διανομέα – Βοηθού αποθήκης (Διπλός Ρόλος) για μεταφορά και παράδοση εμπορευμάτων Παγκύπρια.

Καθήκοντα

  • Φόρτωση των προς παράδοση εμπορευμάτων
  • Παράδοση εμπορευμάτων στους πελάτες και έλεγχος αυτών στην παρουσία του πελάτη
  • Συμπλήρωση και υπογραφή σχετικών δελτίων
  • Παραλαβή τυχών προιόντων προς επιστροφή
  • Βοήθεια και ετοιμασία προϊόντων και παραγγελιών μετά το καθημερινό δρομολόγιο

Απαραίτητα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Κανονικό δίπλωμα οδήγησης και εμπειρία στην οδήγηση εμπορικού αυτοκινήτου τύπου βαν μακράς βάσης
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Ευχάριστος και πρόθυμος χαρακτήρας
  • Καθαριότητα και επιμέλεια

Προσφέρεται

  • Εργοδότηση πλήρους απασχόλησης Δευτέρα-Σάββατο
  • Ελκυστικός μισθός βάσει προσόντων, εμπειρίας και απόδοσης
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον.

Απαραίτητη αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

sotosagapioultd@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο 22487860

Θα εξετάζονται μόνο όσα βιογραφικά ανταποκρίνονται στα προσόντα που αναφέρονται πιο πάνω.

Η εταιρεία δεσμεύεται για τον εμπιστευτικό χειρισμό προσωπικών δεδομένων όλων των ενδιαφερόμενων.

Post expires at 4:56pm on Tuesday May 14th, 2024