AD 8 code

Ζητούνται Δάσκαλοι / Δασκάλες Χορού

The Dance Studio Annita Hatjieftychiou Ltd: Ζητούνται Δάσκαλοι / Δασκάλες Χορού – Λευκωσία

Η Σχολή έντεχνου χορού The Dance Studio Annita Hatjieftychiou Ltd  στη Λευκωσία ζητά συνεργάτες για μερική απασχόληση, για τη νέα σχολική χρονιά 2024-2025:

  1. Δάσκαλο/α για Hip Hop
  2. Δάσκαλο/α Dancehall
  3. Δάσκαλο/α Locking

Καθήκοντα για κάθε θέση:

  • Διδασκαλία Hip-Hop
  • Διδασκαλία Dancehall
  • Διδασκαλία Locking

Προσόντα:

  • Διπλωματούχος στο είδος του ή αντίστοιχα επαγγελματικά προσόντα.
  • Μέλος του I.D.T.A. θα θεωρηθεί σαν  επιπρόσθετο προσόν.
  • Να μπορεί να διδάξει και να χορογραφήσει για παραστάσεις, διαγωνισμούς και άλλες εκδηλώσεις.
  • Προσέγγιση με παιδιά & άτομα όλων των ηλικιών.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους στέλνοντας ένα σύντομο βιογραφικό και μικρό χορευτικό βίντεο, στην ηλεκτρονική διεύθυνση thedancestudio@cytanet.com.cy.

Post expires at 4:34pm on Tuesday May 14th, 2024