AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λεμεσός

Σήμερα, η εταιρεία ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ στην Κύπρο λειτουργεί 18 Καταστήματα σε όλες τις πόλεις της Κύπρου.

Περίπου 1,500 εργαζόμενοι εξυπηρετούν περισσότερους από 20.000 Πελάτες σε καθημερινή βάση.

Τίτλος Θέσης : Βοηθός Λογιστηρίου

Επαρχία: Λεμεσός

Καθήκοντα:

Παροχή Λογιστικής και γραμματειακής υποστήριξης στο Λογιστικό τμήμα

Προετοιμασία και καταχώρηση λογιστικών εγγράφων και αρχείων

Καθημερινή καταχώρηση στοιχείων χρηματοοικονομικών συναλλαγών σε βάση δεδομένων

Αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

Απαιτούμενη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής

Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή