AD 8 code

Atlantic Insurance Co Public Ltd: Θέση εργασίας

Atlantic Insurance Co Public Ltd: Θέση εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός στο Τμήμα Motor Underwriting

Απαραίτητα προσόντα/προϋποθέσεις:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου με βαθμό τουλάχιστον 16/20.
  • Δίπλωμα Πανεπιστημίου ή Κολλεγίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής και της Ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση και χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Δραστήρια και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση και ευχέρεια στις σχέσεις με το κοινό.
  • Συνεργάσιμο άτομο με ομαδικό πνεύμα.
  • Άτομο που μπορεί να λειτουργεί με πρακτικό τρόπο και ενίοτε κάτω από πίεση.

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών του κλάδου ασφάλισης οχημάτων.
  • Διεκπεραίωση συμβολαίων πελατών.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας, 13ος μισθός, 75% 14ος μισθός και Ταμείο Προνοίας.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@atlantic.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι 25/4/2024 με στοιχεία επικοινωνίας, συμπεριλαμβανομένου email και τηλεφώνου.

Post expires at 6:00am on Friday April 26th, 2024