AD 8 code

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ: Θέσεις Εργασίας – Παγκύπρια

Η ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ είναι μία αμιγώς ελληνική Επιχείρηση στον χώρο της λιανικής πώλησης τροφίμων και ειδών ευρείας κατανάλωσης με 525 Καταστήματα σε Ελλάδα και Κύπρο, με περισσότερους από 35.000 εργαζομένους.

Σήμερα, η εταιρεία ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ στην Κύπρο λειτουργεί 18 Καταστήματα σε όλες τις πόλεις της Κύπρου.

Περίπου 1,500 εργαζόμενοι εξυπηρετούν περισσότερους από 20.000 Πελάτες σε καθημερινή βάση.

Τίτλος Θέσης : Ταμίας

Επαρχία: Λευκωσία, Λάρνακα, Αμμόχωστος, Πάφο και Λεμεσός

Καθήκοντα:

Διαχείριση ταμείου

Εξυπηρέτηση Πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα:

Απαιτούμενη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Ακεραιότητα χαρακτήρα

Ωφελήματα:

Βασικός μισθός συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού

Επιπρόσθετο δώρο Χριστουγέννων & Πάσχα σε κουπόνια

Σύστημα βάρδιας

Ασφάλεια ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης

Εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης

Ειδική έκπτωση στα Καταστήματα μας

Email: cy.hr@sklavenitis.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Ή σε οποιοδήποτε από τα Καταστήματα μας

Post expires at 8:22pm on Saturday May 4th, 2024