AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Μισθοδοσίας

Vienna Bakeries: Ζητείται Λειτουργός Μισθοδοσίας – Λευκωσία

Το Vienna Bakeries, ένα από τα πιο αναγνωρισμένα αρτοποιεία στον χώρο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, αναζητά έναν/μία έμπειρο/η Λειτουργό Μισθοδοσίας για να ενισχύσει την ομάδα του.

Προσφέρουμε:

  • Ενδιαφέρουσα και δυναμική θέση σε μια εταιρεία με όνομα και προοπτικές εξέλιξης.
  • Ευκαιρία για ανάπτυξη δεξιοτήτων σε ένα φιλικό και ενθαρρυντικό περιβάλλον.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.

Αρμοδιότητες:

  • Υπολογισμός και διαχείριση μισθοδοσίας για το προσωπικό της εταιρείας.
  • Εκτέλεση πληρωμών στο σύστημα SISNET / διαχείριση πλατφόρμας ERGANI.
  • Παρακολούθηση συστήματος ωρομέτρησης και υπολογισμός υπερωριών.
  • Παροχή υποστήριξης στους εργαζόμενους σχετικά με θέματα μισθοδοσίας.
  • Οργάνωση και διατήρηση αρχείων προσωπικού.
  • Άλλες συναφείς με θέματα μισθοδοσίας εργασίες.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες χρήσης Η/Υ (MS Office, Excel).
  • Άριστες δεξιότητες οργάνωσης, χρονοδιαχείρισης και επικοινωνίας.
  • Ακεραιότητα, εχεμύθεια και επαγγελματισμός.

Εάν:

  • Είστε έμπειρος/η στη διαχείριση μισθοδοσίας.
  • Έχετε άριστες γνώσεις της εργατικής νομοθεσίας.
  • Είστε οργανωτικός/ή, μεθοδικός/ή και με προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Θέλετε να εργαστείτε σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία,

Σας προσκαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr@viennabakeries.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:05pm on Friday May 3rd, 2024