AD 8 code

Παγκύπριος Δικηγορικός Σύλλογος: Ζητείται Γραμματέας

Παγκύπριος Δικηγορικός Σύλλογος: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Ο Παγκύπριος Δικηγορικός Σύλλογος (ΠΔΣ), στο πλαίσιο του Σχεδίου Παροχής Κινήτρων για «Εργοδότηση Ανέργων» ανακοινώνει ότι προτίθεται να προχωρήσει σε πλήρωση θέσης Γραμματέως.

Απαραίτητη προϋπόθεση οι ενδιαφερόμενοι να είναι εγγεγραμμένοι ως άνεργοι, σύμφωνα με τις πρόνοιες του εν λόγω σχεδίου.

Καθήκοντα

Υποδοχή κοινού και Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου του Συλλόγου.

Τήρηση Αρχείου και Διαχείριση Emails.

Διαχείριση ημερολογίου και συντονισμός συναντήσεων και ραντεβού.

Ετοιμασία και διανομή αλληλογραφίας.

Απαιτούμενα Προσόντα

Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών.

Άριστη γνώση της Ελληνικής και γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Εξοικείωση με την οργάνωση γραφείου και τεχνικές βελτιστοποίησης.

Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας.

Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικότητα, συνέπεια και συνεργασία.

Διαδικασία

1.    Όλοι οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν μέχρι την 11η Απριλίου 2024 βιογραφικό σημείωμα συνοδευόμενο από όλα τα υποστηρικτικά έγγραφα στο c.peratikou@cba.org.cy και στο ceo@cba.org.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

2.    Ο ΠΔΣ ενδέχεται να καλέσει σε προφορική συνέντευξη υποψηφίους, της οποίας η ώρα και η ημερομηνία θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.

Ωφελήματα

1.    Βασικός Μισθός.

2.    13ο Μισθό.

3.    Συμμετοχή σε Επενδυτικό Σχέδιο.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.

Post expires at 8:30am on Friday April 12th, 2024