AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Λογιστηρίου

Kokita ltd: Ζητείται Υπάλληλος Λογιστηρίου – Λάρνακα

H εταιρεία παραγωγής ζωοτροφών KOKITA LTD   που επιχειρεί στον κτηνοτροφικό τομέα της χώρας μας και εδρεύει στην Β Βιομηχανική Περιοχή Αραδίππου ( Δρομολαξιά ) αναζητεί για άμεση εργοδοτηση υπάλληλο λογιστηρίου.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση εξόδων , τιμολογίων, παράγωγων και αγορών
  • Συμφιλίωση λογαριασμών
  • Καταγραφή παραγγελιών πελατών
  • Καταθέσεις, εισπράξεις

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος διπλώματος λογιστικής ( Intermediate/ Higher)
    • Γνώση μηχανογραφημένου λογιστικού πακέτου
  • Προηγουμένη πείρα σε παρόμοια θέση
  • Απόφοιτος Λυκείου

Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Εργατικότητα
  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας με άλλα άτομα

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
  • 13ο μισθό, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, ταμείο αδειών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@kokita.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com”  ή να τηλεφωνήσουν στο 24816800

Post expires at 7:36pm on Thursday May 2nd, 2024