AD 8 code

Ζητείται Χειριστής / Χειρίστρια Μηχανών Παραγωγής

Delorbis Pharmaceuticals Ltd: Ζητείται Χειριστής / Χειρίστρια Μηχανών Παραγωγής – Λευκωσία

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης, Τεχνικής Σχολής.
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικής γλώσσας.
  • Να μπορεί να εργάζεται με σύστημα απογευματινής βάρδιας.
  • Να μπορεί να εργάζεται ως μέλος ομάδας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Προηγούμενη πείρα σε συναφή κλάδο φαρμακευτικής εταιρείας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός αυτόματης μηχανής παραγωγής του εργοστασίου για την παραγωγή φαρμακευτικών προϊόντων
  • Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση μηχανών και εξοπλισμού παραγωγής
  • Συντήρηση και καθάρισμα μηχανών

Παρακαλείσθε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι την 2η Μαΐου 2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu  με τίτλο: “PMO-018 – anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

Post expires at 7:33am on Friday May 3rd, 2024