AD 8 code

Ζητείται Αντιπρόσωπος πωλήσεων

Ζητείται Αντιπρόσωπος πωλήσεων – Πάφος

Η εταιρεία μας αναζητά να προσλάβει υπεύθυνα άτομα για τη θέση  του/της  Αντιπρόσωπος πωλήσεων(Sales Representative) για την προώθηση μεγάλου Brand.

H θέση περιλαμβάνει ως βασικά καθήκοντα την υποστήριξη και ανάπτυξη του υφιστάμενου και νέου πελατολογίου  με σκοπό την υγιή άυξηση των πωλήσεων.

Καθήκοντα:

◦ Υποστήριξη&Ανάπτυξη υπάρχοντος και νέου πελατολογίου

◦ Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης  και προσέλκυσης  πελατών

◦ Ανοδική ανάπτυξη των πωλήσεων και του πελατολογίου της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα :

◦ Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί  ως επιπρόσθετο προσόν

◦ Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

◦ Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)

Η εταιρεία προσφέρει :

◦ Ευκαιρίες ανέλιξης

◦ Απόκτηση πιστοποιήσεων  στον τομέα του Marketing και των  πωλήσεων

◦ Ενθουσιώδες και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

◦ Ανταγωνιστικές αμοιβές & extra Bonuses

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email:

apply.cv1@outlook.com

(MOMENT-5)

Post expires at 4:28pm on Wednesday May 1st, 2024