AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας Δικηγορικού Γραφείου

Chambersfield Economides Kranos: Ζητείται Γραμματέας Δικηγορικού Γραφείου – Λεμεσός

Κάνε το Επόμενο Βήμα στην Καριέρα σου, γίνε μέλος στην Ομάδα μας!
Περιγραφή Θέσης:
Στη δικηγορική εταιρεία Chambersfield Economides Kranos, αναζητούμε νέο μέλος στην ομάδα μας, στη θέση Γραμματεία Δικηγορικού Γραφείου.
Απαραίτητα Προσόντα:
· Δίπλωμα σε γραμματειακές ή άλλες αντίστοιχες σπουδές
· Προηγούμενη εμπειρία σε δικηγορική εταιρεία .
· Άριστη χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικώς και γραπτώς)
· Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικές ικανότητες.
· Ικανότητα προτεραιοποίησης και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
· Δεξιότητα παραγωγικής διαχείρισης του χρόνου.
· Χρήση Microsoft office (word, excel, outlook)
· Ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια.
Καθήκοντα:
· Ανάληψη γενικών καθηκόντων γραμματειακής φύσεως, όπως διαχείριση αλληλογραφίας και προετοιμασία εγγράφων.
· Καταχώρηση εγγράφων στο Δικαστήριο και/ή σε Κυβερνητικές Υπηρεσίες
· Αρχειοθέτηση.
· Υποστήριξη στην ομαλή λειτουργία του γραφείου.
· Συνεργασία με την ομάδα νομικών για την παροχή υποστήριξης.
· Απάντηση σε και διεξαγωγή τηλεφωνικών κλήσεων.
· Διαχείριση της διευθέτησης ραντεβού/ συναντήσεων.
Πληροφορίες Απασχόλησης:
Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης Απασχόληση
Τοποθεσία: Λεμεσός
Ωράριο Εργασίας
Δευτέρα – Πέμπτη 08:00-13:00 & 14:00-17:00
Παρασκευή 08:00-13:00
Προώθησέ μας το βιογραφικό σου σημείωμα (CV) στο careers@eklawyers.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 3:49pm on Wednesday May 1st, 2024