AD 8 code

Bionic: Θέση Εργασίας

Bionic Electronics H.T. Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Σύμβουλος Πωλήσεων

Η Bionic, μια από τις κορυφαίες εταιρείες στον τομέα της Τεχνολογίας, ζητεί να προσλάβει υψηλού επιπέδου Σύμβουλο Πωλήσεων.

Η Bionic Electronics H.T. LTD , μια από τις κορυφαίες εταιρείες στον τομέα της Τεχνολογίας και Πληροφορικής, ζητεί να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων για το κατάστημα λιανικών πωλήσεων στη Λευκωσία.

Βασικά καθήκοντα και ευθύνες εργασίας

Ο υποψήφιος για την θέση θα πρέπει

  • Να έχει γνώσεις σε προϊόντα Τεχνολογίας
  • Να αναγνωρίζει τι χρειάζεται κάθε πελάτης
  • Να προτείνει ολοκληρωμένη λύση με τα κατάλληλα εμπορεύματα και υπηρεσίες
  • Να γνωρίζει και να περιγράφει τα χαρακτηριστικά και τα οφέλη των προϊόντων
  • Να γνωρίζει τις τρέχουσες ενέργειες Πωλήσεων και Προώθησης
  • Να διατηρεί το χώρο ευθύνης και εργασίας καθαρό

Εκπαίδευση και εμπειρία

  • Απολυτήριο Λυκείου/Τεχνικής Σχολής
  • Προϋπηρεσία στον τομέα των λιανικών πωλήσεων στον τομέα της τεχνολογίας
  • Γνώσεις στην τεχνική των πωλήσεων και διαδικασιών εξυπηρέτησης πελατών
  • Εμπειρία σε περιβάλλον λιανικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Εξαιρετική γνώση της ελληνικής και καλή αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί ως προσόν
  • Γνώση πακέτου λογισμικού SAP θα θεωρηθεί ως προσόν

Βασικές ικανότητες

  • Πολύ Καλή γνώση των τεχνολογικών προϊόντων
  • Καλή προσέγγιση στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πρωτοβουλία, ακεραιότητα και πειστικότητα

Αμοιβή

Η εταιρεία προσφέρει πακέτο αμοιβής σύμφωνα με την εμπειρία και τα προσόντα του υποψήφιου.

Στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr@bionic.com.cy με θέμα στο email “Retail Sales Consultant – Nicosia Store – anergosjobs.com” μέχρι τις 30 Απριλίου 2024.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Σύμφωνα τον περί Προστασίας των Προσωπικών Δεδομένων Νόμου (Ν. 125(Ι)/2018), η εταιρία γνωστοποιεί ότι τηρεί αρχείο όλων των αιτήσεων που υποβάλλουν οι ενδιαφερόμενοι για το διορισμό από την εταιρεία και τα έγγραφα που επισυνάπτονται, για διάστημα 12 μηνών.

Τα στοιχεία που περιέχονται στην αίτηση για έντυπα εργασίας φυλάσσονται από την εταιρεία σύμφωνα με τους εσωτερικούς της κανονισμούς σχετικά με τη διαδικασία πλήρωσης κενών θέσεων.

Post expires at 8:45pm on Sunday April 28th, 2024