Ζητούνται Ερευνητές και Ερευνήτριες Μερικής ή/και Μόνιμης Απασχόλησης

Cmrc Cypronetwork Ltd: Ζητούνται Ερευνητές και Ερευνήτριες Μερικής ή/και Μόνιμης Απασχόλησης – Λεμεσός

Γενικά καθήκοντα και ευθύνες:

Βασικά καθήκοντα είναι η συλλογή δεδομένων με την χρήση δομημένων ερωτηματολογίων για τους σκοπούς των ερευνητικών Έργων του Οργανισμού, στο τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας στην Λεμεσό.

Ωράριο εργασίας:

Μερική ή/και πλήρης απασχόληση, ευέλικτο ωράριο εργασίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη χρήση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Σοβαρότητα και Αξιοπιστία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας

Απολαβές:

Αναλόγως περίπτωσης

Για περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ να επικοινωνήσετε στο 25690114 ή αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: lim.research@cypronetwork.com με το ακρωνύμιο “MR0301 – anergosjobs.com”

Post expires at 7:56pm on Thursday April 25th, 2024