AD 8 code

Kokita Ltd: Θέση Εργασίας

Kokita Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λάρνακα

H εταιρεία παραγωγής ζωοτροφών KOKITA LTD   είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες της Κύπρου που επιχειρεί στον κτηνοτροφικό τομέα της χώρας μας και εδρεύει στην Β Βιομηχανική Περιοχή Αραδίππου (Δρομολαξιά).

Λόγω επέκτασης των εργασιών της αναζητεί για άμεση εργοδοτησς άτομο για τη θέση ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ.

Καθήκοντα:

  • Καταμετρήσεις αποθηκών ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Ετοιμασία και παράδοση παραγγελιών
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Φόρτωση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Χειρισμός φόρκλιφτ
  • Προηγούμενη εμπειρία σαν αποθηκάριος θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Εργατικότητα
  • Απόφοιτος Λυκείου

Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Αποφασιστικότητα, συνέπεια και πειθαρχία
  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας με άλλα άτομα

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
  • 13ο μισθό, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, ταμείο αδειών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@kokita.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com” ή να τηλεφωνήσουν στο 24816800