AD 8 code

Θέση στο Τμήμα Λογιστηρίου

PS New Deal Ltd: Θέση στο Τμήμα Λογιστηρίου – Λάρνακα

H PS New Deal Ltd, εταιρεία τεχνολογίας και διαφήμισης με έδρα την Λάρνακα, αναζητεί άτομο για να στελεχώσει το τμήμα λογιστηρίου.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση εγγραφών σε λογιστικό πρόγραμμα της εταιρείας
  • Ετοιμασία μισθοδοσίας
  • Ετοιμασία ταμειακής ροής και 3-μηνιαίας κατάστασης του ΦΠΑ
  • Έκδοση τιμολογίων και πιστωτικών σημειώσεων των πελατών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και ετοιμασία πληρωμών
  • Έλεγχος χρεωστών και πιστωτών και συμφιλίωσης με την τράπεζα
  • Μηνιαίοι έλεγχοι και συνεργασία με τους εξωτερικούς ελεγκτές της εταιρείας
  • Διεκπεραίωση άλλων καθημερινών εργασιών του λογιστηρίου

Προσόντα:

  • Κάτοχος LCCI Higher ή κάτοχος Πανεπιστημιακού διπλώματος, συναφή με την θέση