AD 8 code
Latest Jobs

Ζητείται Δοικητικός Λειτουργός

Geopet Aluminium-1979: Ζητείται Δοικητικός Λειτουργός – Λευκωσία

Ο ρόλος:

Ο/Η διοικητικός/ή λειτουργός αναμένεται να εκτελέι τα εξής καθήκοντα:

  • Υποδοχή πελατών, συνεργατών και άλλων φορέων.
  • Διοικητική υποστήριξη π.χ. αλληλογραφία, συγγραφή επιστολών, αρχειοθέτηση, ενημέρωση αρχειών, παραγγελία υλικών, οργάνωση συναντήσεων ή/και εκδηλώσεων.
  • Tηλεφωνική εξυπηρέτηση.

Προσόντα:

  • Βασικές γνώσεις υπολογιστή και εφαρμογών office word, excel, outlook και web browser
  • Διάθεση για εξοικείωση με τις διαδικασίες γραφείου
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δεξιότητες οργάνωσης, προγραμματισμού και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας μέσω τηλεφώνου
  • Ομαδικότητα
  • Προηγούμενη πείρα ή δίπλωμα στο Office Administration θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)
  • Ωφελήματα ως προνοουνται απο την νομοθεσία

Παρακαλούμε αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο vacancies@geopetaluminium.com με τίτλο: “anergosjobs.com”