AD 8 code

Ζητείται Τεχνολόγος Ακτινολόγος

Πολυκλινική Υγεία: Ζητείται Τεχνολόγος Ακτινολόγος – Λεμεσός

H Πολυκλινική Υγεία στα πλαίσια επέκτασης και συνεχούς βελτίωσης της ποιότητας των υπηρεσιών της, επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της Τεχνολόγο Ακτινολόγο.

Κύρια Καθήκοντα:

•Διεκπεραιώνει απεικονιστικές εξετάσεις

•Μεριμνά για τον ασφαλή και εμπιστευτικό χειρισμό πληροφοριών και προσωπικών δεδομένων των ασθενών

•Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα σχετικά με τη θέση του/της ανατεθούν

Απαιτούμενα Προσόντα:

•Σχετικό Πτυχίο Πανεπιστημίου

•Μεταπτυχιακός Τίτλος θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

•Πιστοποιητικό εγγραφής από τον Παγκύπριο Σύλλογο Εγγεγραμμένων Τεχνολόγων Ακτινολόγων και Ακτινοθεραπευτών Κύπρου

•Ετήσια άδεια ασκήσεως επαγγέλματος από τον Παγκύπριο Σύλλογο Εγγεγραμμένων Τεχνολόγων Ακτινολόγων και Ακτινοθεραπευτών Κύπρου

•Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών σε Διαγνωστικό Τμήμα είναι απαραίτητη

•Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας στο γραπτό και προφορικό λόγο

•Πολύ καλή γνώση/ χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Προσφέρονται:

• Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογα με την εμπειρία και τις γνώσεις

• 13ος μισθός

• Ταμείο Προνοίας

• Προοπτικές ανέλιξης

• Πρόγραμμα ένταξης νέων εργοδοτουμένων

• Συνεχής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη

•Φιλικό και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

Για να υποβάλετε την αίτηση σας μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο  careers@ygiapolyclinic.com (αναγράφοντας Τεχνολόγος Ακτινολόγος – anergosjobs.com”) .

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στα τηλέφωνα 25884722 ή 25884941.