Ζητείται Οδηγός/ Διανομέας (δεν απαιτείται επαγγελματική άδεια)

Πιερής Έλληνας ΛΤΔ: Ζητείται Οδηγός/ Διανομέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία Πιερής Έλληνας ΛΤΔ με έδρα στην Λευκωσία ζητά να προσλάβει οδηγό για εκτέλεση δρομολογίων και παράδοση παραγγελιών στους πελάτες.

Αρμοδιότητες

  • Αναλαμβάνει την φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων και συμβάλει στην προετοιμασία της παραγγελίας
  • Εκτελεί με ασφάλεια τα δρομολόγια και φροντίζει για την έγκαιρη παράδοση των παραγγελιών στα καταστήματα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Δεν απαιτείται επαγγελματική άδεια
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Απαραίτητη η ικανότητα ευχέρειας εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Καλή γνώση της ελληνικής.
  • Άτομα υπεύθυνα, ευγενικά, πρόθυμα με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος Μισθός

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@pierisellinas.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή καλέστε στο τηλέφωνο 22481701 μεταξύ των ωρών 09:00 – 16:00.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Η αίτηση σου θα τύχει επεξεργασίας τηρώντας τους κανονισμούς περί προστασίας δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα.