AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Ασθενών

Royal Artemis Private Hospital: Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Ασθενών – Πάφος

Κύρια Καθήκοντα

  • Υποδοχή ασθενών
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση κοινού (διευθέτηση ραντεβού, διεκπαιρέωση αιτημάτων)
  • Οργάνωση γραφείου
  • Τιμολόγηση ασθενών
  • Αρχειοθέτηση στοιχείων ασθενών
  • Καταγραφή ιατρικών αναφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε ένα απο τους κλάδους Γραμματειακών Σπουδών, Διοίκησης Γραφείου, Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS office
  • Επαρκής γνώση Διαδικτύου και Social Media
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα που να διέπεται απο ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας κάτω απο συνθήκες πίεσης
  • Εχεμύθεια και διακριτικότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε σύστημα βάρδιας (5ημερη εργασία)

Τι προσφέρουμε

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ο μισθό
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων
  • Σύγχρονο και μοντέρνο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@royalhospital.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”