AD 8 code

Ζητείται Γραφίστας/ Γραφίστρια

POP LIFE ELECTRIC SHOPS LTD: Ζητείται Γραφίστας/ Γραφίστρια – Λευκωσία

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο Bsc/Msc Graphic design
  • Τουλάχιστον έξι (6) χρόνια πρακτική εμπειρία σε προγράμματα γραφιστικού σχεδιασμού Adobe και πιο συγκεκριμένα σε In Design, Illustrator και Photoshop
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών Mac
  • Καλή γνώση MS office Outlook, Word και Excel
  • Καλή γνώση χειρισμού social media accounts
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Δημιουργικότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός εβδομαδιαίων φυλλαδίων
  • Σχεδιασμός logos και private label packaging
  • Σχεδιασμός υλικών προώθησης καταστημάτων
  • Επικοινωνία με ΜΜΕ
  • Επικοινωνία με τυπογράφους και διανομείς
  • Αρχειοθέτηση υλικού

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών με βάση την εμπειρία.

Ωράριο γραφείου 8:00 – 16:30.

Παρακαλούμε όπως, όσοι/ες ενδιαφέρονται, αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα και brief portfolio στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrteam@poplife.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”