AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

THE MEP STUDIO: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λευκωσία

Το Γραφείο Συμβούλων Ηλεκτρομηχανολόγων Μηχανικών “THE MEP STUDIO” επιθυμεί να προσλάβει:

• Μηχανολόγο Μηχανικό (1 θέση ) για πλήρη απασχόληση

• Άμεση Πρόσληψη

Απαιτούμενα Προσόντα:

– Απόφοιτος/η Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στον κλάδο της Μηχανολογικής Μηχανικής

– Εμπειρία σχεδιαστικών και υπολογιστικών προγραμμάτων 2D AutoCAD, Revit (BIM), Eco Engine και ΗΕVACOMP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

– Σχεδιασμός/Μελέτη μηχανολογικών υπηρεσιών σε κτίρια.

– Επίβλεψη μηχανολογικών εγκαταστάσεων.

– Εκπόνηση μελετών Ενεργειακής Απόδοσης κτηρίων

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τα κριτήρια για να μπορούν να ενταχθούν στα σχέδια ΑΝΑΔ, που είναι σε ισχύ.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@themepstudio.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”   μέχρι και τις 30/09/2022