AD 8 code

Ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων (μισθός €1.600 – €2.000)

Dart Recruitment: Ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων – Λάρνακα

Εκ μέρους πελάτη μας, αναζητούμε να προσλάβουμε για πλήρη απασχόληση Μηχανικό Αυτοκινήτων στην Λάρνακα για να ενταχθεί στην ομάδα.

Προϋποθέσεις και προσόντα

  • Ευρεία γνώση στη συντήρηση, επισκευή και διάγνωση προβλημάτων σε αυτοκίνητα όλων των μοντέλων και μαρκών

  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών

  • Κάτοχος έγκυρης άδειας οδήγησης αυτοκινήτου

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση εργασίας

  • Γνώση τεχνικών εργασιών σε αυτοκίνητα

  • Εξοικείωση με τις τελευταίες τεχνολογίες και εργαλεία διάγνωσης

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα να εργάζεται σε ομάδα

Καθήκοντα και αρμοδιότητες

  • Εκτέλεση προγραμματισμένων συντηρήσεων και ελέγχων σε αυτοκίνητα

  • Αποκατάσταση βλαβών και επισκευή μηχανικών προβλημάτων

  • Διάγνωση προβλημάτων με χρήση κατάλληλου εξοπλισμού

  • Αντικατάσταση ανταλλακτικών και εξαρτημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός

  • Ετήσια άδεια

  • Πενθήμερη πρωινή εργασία

  • Μισθός από 1600 έως 2000 ευρώ

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@dart-recruitment.com