AD 8 code

Laiko Cosmos Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Laiko Cosmos Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Laiko Cosmos Trading ltd λόγο επέκτασης των εργασιών της ζητά να προσλάβει άτομα για την θέση:

Διανομέα

Καθήκοντα:

  • Φόρτωση και εκφόρτωση προϊόντων σε σχέση με πελάτες.
  • Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων κατά την μεταφορά τους.
  • Σωστή και έγκαιρη διανομή των προϊόντων σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρείας.

Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης.
  • Κάτοχος κάρτας ηλεκτρονικού ταχογράφου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Απόφοιτος/η Λυκείου.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Εμπειρία στην διανομή τροφίμων και ποτών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, το οποίο περιλαμβάνει :

  • Συλλογική Σύμβαση εργασίας
  • Α.Τ.Α όπως προνοεί η νομοθεσία
  • 13ο μισθό
  • 14ο μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Θα μπορείτε να τα αποστείλετε στην  ηλεκτρονική  διεύθυνση info@laikocosmos.com, με τίτλο: “anergosjobs.com”  για αιτήσεις μπορείτε να αποταθείτε στην εταιρεία στα Κεντρικά Γραφεία Λεωφ. Λεμεσού 209,2540 Βιομηχανική Περιοχή  Ιδαλίου και στο τηλέφωνο 22717300.