AD 8 code

Pieris Ellinas Ltd: Θέση Εργασίας

Pieris Ellinas Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Αποθήκης

Η εταιρεία Πιερής Έλληνας ΛΤΔ με έδρα τη Λευκωσία προμηθεύει προϊόντα σε DIY καταστήματα, σε εμπορικά καταστήματα εργαλείων και υλικών οικοδομής ζητά να προσλάβει άτομο στη θέση Βοηθός Αποθήκης.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Φόρτωση, εκφόρτωση και αποθήκευση προϊόντων
  • Ταξινόμηση και συγύρισμα στα ράφια

Προσόντα:

  • Ευχάριστο, υπεύθυνο και επικοινωνιακό άτομο.
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Οργανωτικές ικανότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Η εργασία είναι πλήρους απασχόλησής (Δευτέρα -Παρασκευή Ωράριο Εργασίας 08:00-17;00) προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και 13ος μισθός. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ακολουθήσει συγκεκριμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα , μέσω φαξ, είτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@pierisellinas.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

PIERIS ELLINAS LTD

30B, Kilkis Str., Latsia Industrial Area Latsia, NICOSIA
Telephone: (+357) 22481701
Fax: (+357) 22815389

Email: info@pierisellinas.com

Website: www.pierisellinas.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.