AD 8 code

E.G Anemos Hygiene Services Ltd: Θέση Εργασίας

E.G Anemos Hygiene Services Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Η εταιρεία E.G ANEMOS HYGIENE SERVICES LTD με έδρα την βιομηχανική περιοχή Κοκκινοτριμιθιάς στην Λευκωσία ζητά να προσλάβει άτομο για το Τμήμα Εξυπηρέτησης.

Καθήκοντα

  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Εταιρείας.
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας και ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
  • Έκδοση τιμολογίων.
  • Καταχώρηση Παραγγελιών στο μηχανογραφικό σύστημα της Εταιρείας.
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων.

Απαραίτητα προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Δίπλωμα ή Πτυχίο Πανεπιστημίου, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώσεις ΗΥ υπολογιστή. (Microsoft Office/Outlook)