AD 8 code

Alion Vegetables & Fruit Co Ltd: Θέση Εργασίας

Alion Vegetables & Fruit Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγός για Κατ’ οίκον Παραδόσεις

Καθήκοντα:

  •  Κατ’οίκον παράδοση με ασφάλεια και εντός καθορισμένου χρονικού πλαισίου
  •  Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενη εκπαίδευση και άλλα προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • Καλή γνώση χειρισμού GPS
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απαραίτητες Δεξιότητες:

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητες προσανατολισμού
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ηθική και Εχεμύθεια
  • Αξιοπιστία
  • Συνεπής

Παρακαλούνται όλοι/ες οι ενδιαφερόμενοι/ες όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@alionveg.com με τίτλο:”Οδηγός – ANERGOSJOBS.COM”