AD 8 code

Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια

European Medical Clinic (EMC) Ltd: Ζητείται Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια – Λευκωσία

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο στη Νοσηλευτική
  • Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος στη Κύπρο
  • Καλή γνώση της ελληνικής αλλά και της αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνια

Καθήκοντα:

  1. Βοηθός χειρουργείου (γυναικολογία, πλαστική χειρουργική, γενική χειρουργική)
  2. Προετοιμασία χειρουργείων
  3. Χορήγηση φαρμάκων, υλικά/αναλώσιμα κατά τη διάρκεια των επεμβάσεων
  4. Αποστείρωση χειρουργείου και εργαλείων
  5. Ανάνηψη των ασθενών μετά το χειρουργείο
  6. Εντατική παρακολούθηση των ασθενών μετεγχειρητικά
  7. Βοήθεια ασθενών με σωστή χορήγηση φαρμάκων και βοηθειών

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο admin@europeanmedicalclinic.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”