AD 8 code

Ζητείται Μηχανικός Πωλήσεων

Panos Englezos Ltd: Ζητείται Μηχανικός Πωλήσεων – Λευκωσία

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ανώτερης σχολής στο κλάδο Μηχανολογίας, Μηχανολογίας αυτοκινήτων ή Ηλεκτρολογίας. Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις ανταλλακτικών αυτοκινήτων ή παρόμοιων προϊόντων
  • Δυναμικός και επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα:

  • Πωλήσεις
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση καταστήματος

Παροχές:

  • Μισθός αναλόγων προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας

Πενθήμερη εβδομάδα εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@englezos.eu

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22460900    www.panosenglezos.com