AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Andreas Chrysostomou G. T. Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρεία Andreas Chrysostomou G. T. Ltd ζητά να προσλάβει άτομο, επί μονίμου βάσεως, στη θέση του ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Γνώση χρήσεις Ηλεκτρονικού Υπολογιστή.
  • Γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος κανονικής άδειας οδήγησης.
  • Τιμιότητα και Εργατικότητα.
  • Θέληση για συνεργασία.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Προηγούμενή πείρα θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα (φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή).
  • Λήψη προϊόντων αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, σήμανση, αποθήκευση).
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου.
  • Ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού δραστηριοτήτων.
  • Τήρηση των διαδικασιών και κανονισμών της εταιρείας.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • 5ήμερη εργασία
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα προσόντα, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: staff@actrading.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”