AD 8 code

D.Ellinas Factory Products Ltd: Θέση Εργασίας

D.Ellinas Factory Products Ltd: Θέση Εργασίας – Πάφος

Αρχιτέκτονας/ Interior Designer

Η εταιρία D.ELLINAS FACTORY PRODUCTS LTD ζητά πτυχιούχο αρχιτέκτονα/ interior designer, για άμεση πρόσληψη, πλήρης απασχόλησης στο κατάστημα PVC gallery στην Πάφο.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων AutoCAD και SketchUp.
  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Microsoft Office Suite (outlook, excel, word κ.τ.λ.)
  • Γνώση προγραμμάτων και προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

1. Εξυπηρέτηση πελατών

2. Παρουσίαση προϊόντων εταιρίας

3. Οργάνωση τμήματος/καταστήματος

4. Προσφορές και σχέδια

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 25212489

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους, στο παρακάτω e-mail: globalmarketing@dellinas.eu με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”