AD 8 code

A. Psaltis & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

A. Psaltis & Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία A. Psaltis & Sons Ltd με τεράστια εμπειρία στον τομέα εμπορίας και πώλησης ανταλλακτικών αυτοκινήτων ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο στην κεντρική αποθήκη της εταιρείας στην Λευκωσία (Νήσου).

Αποθηκάριος

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Παραλαβή Εμπορευμάτων από τους Προμηθευτές.
  • Έλεγχος της ποσότητας και της ποιότητας των εμπορευμάτων που παραλαμβάνονται από τους προμηθευτές.
  • Διαχωρισμός των εμπορευμάτων για διανομή προς τα καταστήματα της εταιρείας.
  • Εκτέλεση λοιπών εργασιών στην αποθήκη όπως συντήρηση και καθαριότητα της αποθήκης.
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας και υγείας στην αποθήκη για την αποφυγή ατυχημάτων και ζημιών.