Ζητείται Υπεύθυνος επικοινωνίας και πωλήσεων – δεν απαιτείται η προϋπηρεσία

Ζητείται Υπεύθυνος επικοινωνίας και πωλήσεων – δεν απαιτείται η προϋπηρεσία – Λάρνακα

Από εταιρεία προώθησης υπηρεσιών  η οποία βρίσκεται στην Λάρνακα,  όπου εκπροσωπεί έναν

από τους  πιο αναγνωρισμένους οργανισμούς  παγκυπρίως, ψάχνει για λογαριασμό της  δύο

νεαρούς υποψήφιους για την θέση του υπεύθυνου επικοινωνίας και πωλήσεων.

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη του πελατολογίου και των πωλήσεων της εταιρείας. Πραγματοποίηση νέων πωλήσεων
  • Εξυπηρέτηση πελατών με επαγγελματισμό
  • Πληροφορεί τους πελάτες για τις τιμές, τις υπηρεσίες και τις προσφορές
  • Εκτέλεση του προγράμματος επισκέψεων σε υφιστάμενους και υποψήφιους νέους  πελάτες

Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης
  • Πολύ καλή ικανότητα επικοινωνίας και πώλησης
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής  και καλή γνώση της Αγγλικής  γλώσσας

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικές αμοιβές συν bonus επίτευξης στόχων
  • Σταθερή και μόνιμη εργασία (5νθήμερη – πλήρης απασχόληση)
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Συνεχείς εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης
  • Επαγγελματικά ταξίδια

Γίνονται δεκτές αιτήσεις  από έμπειρα και άπειρα άτομα, δεν είναι απαραίτητη η προηγούμενη προϋπηρεσία.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: career.salesbusiness@gmail.com

(AD-FLSM-9)