AD 8 code

EMC Giorgallos Home Care Systems: Θέσεις εργασίας

EMC Giorgallos Home Care Systems: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός και Λάρνακα

Σύμβουλος Πωλήσεων

H Εταιρεία μας αναζητά δυναμικά άτομα για την θέση του «Σύμβουλου Πωλήσεων» για τις επαρχίες Λευκωσίας , Λάρνακας και Λεμεσού.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση νέου και υφιστάμενου πελατολογίου

  • Ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου διαμέσου της προώθησης των προϊόντων της εταιρείας σε πελάτες

  • Συνεχής ενημέρωση των πελατών για νέες προσφορές

  • Παρουσίαση νέων προϊόντων σε υποψήφιους πελάτες

  • Επίτευξη προκαθορισμένων στόχων πωλήσεων

  • Συνεχής ανατροφοδότηση στην εταιρεία για την συνεχή βελτίωση των προσφερόμενων προϊόντων και υπηρεσιών

  • Τακτική αναφορά δραστηριοτήτων και αποτελεσμάτων πωλήσεων στην διεύθυνση

Τι προσόντα και ικανότητες αναζητούμε :

  • Σπουδές τριτοβάθμιας εκπαίδευσης επιθυμητές αλλά όχι απαραίτητες

  • Ισχυρές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

  • Δίπλωμα οδήγησης

  • Άριστη επικοινωνία στην Ελληνική γλώσσα

  • Ανεπτυγμένη ικανότητα δημιουργίας διαπροσωπικών σχέσεων

  • Θετική ενέργεια, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας

  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

  • Διάθεση για μάθηση , ανάπτυξη και εξέλιξη

Τι προσφέρουμε :

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών το οποίο συνδυάζει βασικό μισθό και προμήθεια

  • Επιπλέον Bonus

  • Χειροπιαστές προοπτικές ανέλιξης βασισμένες σε μετρήσιμα αποτελέσματα

  • Επαγγελματική εκπαίδευση σε καθημερινή βάση με στόχο την ανάπτυξη και την εξέλιξη του ανθρώπινου δυναμικού μας

  • Συμμετοχή σε ταξίδια στο εξωτερικό στο πλαίσιο διεθνών βραβεύσεων

  • Αναγνώριση για την επίτευξη αποτελεσμάτων και πρόγραμμα ανταμοιβών

  • Υποστηρικτική ομάδα πωλήσεων που σας βοηθά να πετύχετε τους στόχους σας (Διεύθυνση Πωλήσεων, Ομαδάρχες, Εκπαιδευτές Πωλήσεων, Τηλεφωνικό Κέντρο)

  • Εξαιρετικά ανεβαστικό, νεανικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας που προσφέρει ενέργεια.

Επιπλέον Κίνητρα:

  • 3 Ταξίδια αναψυχής στο εξωτερικό , για 2 άτομα , με όλα τα έξοδα πληρωμένα ως επιβράβευση για την επίτευξη στόχων

  • Συμμετοχή σε διαγωνισμούς πωλήσεων της εταιρείας όπου οι νικητές κερδίζουν πλούσια δώρα όπως κινητά τηλέφωνα, τηλεοράσεις, ηχοσυστήματα, gadgets, διαμονές σε ξενοδοχεία , πακέτα χαλάρωσης σε spa και πολλά άλλα.

Παρακαλώ σημειώστε ότι μόνο τα  υποψήφια άτομα που πληρούν τα πιο πάνω θα ενημερωθούν για συνέντευξη.

Αποστολή βιογραφικών στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση:  hr.emcg@gmail.com