AD 8 code

Salamis Shipping Services Ltd: Θέση Εργασίας

Salamis Shipping Services Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Port Operations & Port Agency

Η Salamis Shipping Services Ltd, μέλος του Οργανισμού Salamis,  ζητά να προσλάβει άτομο στο τμήμα «Port Operations & Port Agency» στα κεντρικά της γραφεία στην Λεμεσό.

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε συναφή τομέα τουλάχιστον 2 χρόνια

  • Απόφοιτος ανωτέρας σχολής/πανεπιστημίου στα Ναυτιλιακά θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

  • Καλή γνώση της αγγλικής και ελληνικής γλώσσας

  • Γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση των πλοίων άφιξη/αναχώρηση

  • Παρακολούθηση εξοπλισμού πλοίων

  • Οργάνωση και έλεγχο των φορτοεκφορτώσεων

  • Προετοιμασία και τακτοποίηση των αδειών φόρτωσης

  • Πληρωμές λογαριασμών

  • Αρχειοθέτηση και διαχείριση εγγράφων των πλοίων και φορτίων

  • Επικοινωνία με πελάτες/προμηθευτές για τις φορτοεκφορτώσεις των εμπορευμάτων

Απολαβές/Ωφελήματα

Ο μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας, 13.5 μισθοί και ταμείο προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους μέχρι τις 19/12/2022 στο email: c.zographou@salamistours.com

Για περισσότερες πληροφορίες να αποτείνεστε στον κ. Βάσο Βασιλείου 99615788

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού