AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Καταστήματος

Arenco Ltd: Ζητείται Βοηθός Καταστήματος – Λάρνακα

Η Arenco Ltd, εμπορική εταιρεία Μηχανολογικού και Υδραυλικού Εξοπλισμού ζητά να προσλάβει Βοηθό Καταστήματος για το κατάστημά της στην Λάρνακα.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος.

  • Ετοιμασία παραγγελιών.

  • Παράδοση προϊόντων σε πελάτες.

  • Παραλαβή των προϊόντων.

  • Φορτοεκφόρτωση των προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου.

  • Άδεια Οδήγησης.

  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος (forklift) θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

  • Τεχνικές γνώσεις μηχανολογίας θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν.

Στοιχεία Επικοινωνίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@arenco.com.cy

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλ. 22312706.