AD 8 code

KRB: Θέσεις εργασίας

KRB: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία και Λάρνακα

Η εταιρεία μας αναζητά να προσλάβει υπεύθυνα άτομα για την θέση του Αντιπρόσωπου Πωλήσεων για την προώθηση προϊόντων καθαριότητας και υγιεινής για τις επαρχίες Λευκωσίας και Λάρνακας.

Η θέση περιλαμβάνει ως βασικά καθήκοντα την υποστήριξη και ανάπτυξη του υφιστάμενου και νέου πελατολογίου με σκοπό την υγιή αύξηση των πωλήσεων.

Τα άτομα που θα επιλεγούν θα έχουν την πλήρη υποστήριξη μίας καταρτισμένης υποστηρικτικής ομάδας πωλήσεων αποτελούμενη από εκπαιδευτές (Trainers) και υπεύθυνους επαρχίας (Area Managers).

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση των προϊόντων της

    εταιρείας σε πελάτες με σκοπό την πώληση

  • Υπευθυνότητα για την ορθή τήρηση των διαδικασιών και των προτύπων της εταιρείας

  • Στοχοθέτηση σε συνεχόμενη βάση

    με σκοπό την επίτευξη αποτελεσμάτων

  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά

    προγράμματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Σπουδές τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

    επιθυμητές αλλά όχι απαραίτητες

  • Δίπλωμα οδήγησης

  • Άριστη επικοινωνία στην Ελληνική γλώσσα

Δεξιότητες και προσωπικά Χαρακτηριστικά :

  • Διάθεση για μάθηση , ανάπτυξη και

    ανέλιξη

  • Ισχυρές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

  • Δυναμικός χαρακτήρας με δυνατότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών

  • Ανεπτυγμένη ικανότητα δημιουργίας διαπροσωπικών σχέσεων

  • Θετική ενέργεια, ομαδικότητα και πνεύμα

    συνεργασίας

Προσφέρουμε

  • Θέσεις πλήρους απασχόλησης με σταθερό
    βασικό μισθό

  • Επιπλέον Bonus επί των πωλήσεων (επιπρόσθετη του βασικού μισθού)

  • Πλήρη εκπαίδευση και κατάρτιση σε

    καθημερινή βάση από εκπαιδευτές της εταιρείας

  • 3 Ταξίδια αναψυχής στο εξωτερικό τον

    χρόνο (για 2 άτομα) ως επιβράβευση για την επίτευξη στόχων

  • Συμμετοχή στο πρόγραμμα κινήτρων και

    ανταμοιβών της εταιρείας όπου οι νικητές κερδίζουν διαμονές σε ξενοδοχεία,

    πακέτα χαλάρωσης σε SPA, οικογενειακά πακέτα σε θεματικά πάρκα, τεχνολογικά gadgets και πολλά άλλα δώρα

  • Επαγγελματική ανέλιξη μέσο του

    συστήματος μέτρησης αποτελεσμάτων της εταιρείας

Για εμάς η διάθεση για μάθηση
και εξέλιξη είναι πιο σημαντική από την οποιαδήποτε προϋπηρεσία η πείρα στις
πωλήσεις.

Θα επιλεγούν ΜΟΝΟ Ελληνόφωνα
άτομα και άτομα που μπορούν να ξεκινήσουν ΑΜΕΣΑ

Η αποστολή βιογραφικού είναι
προϋπόθεση για την εκδήλωση ενδιαφέροντος σας για την συγκεκριμένη θέση εργασίας.