AD 8 code

Kallas Cyprus: Θέση εργασίας

Kallas Cyprus: Θέση εργασίας – Λευκωσία, Λάρνακα και Αμμόχωστος

Η εταιρεία Kallas Cyprus με ηγετική θέση στην εισαγωγή και διανομή τροφίμων παγκόσμιας εμβέλειας όπως President, Galbani, Soignon, Farm Frites, Riso Scotti, Plantein επιθυμεί να προσλάβει:

Merchandiser για τις επαρχίες Λευκωσία, Λάρνακα και Ελεύθερη Αμμόχωστο

Καθήκοντα

  • Τοποθέτηση των προϊόντων στα ράφια
  • Λήψη παραγγελιών
  • Παρακολούθηση των προϊόντων και συμπλήρωση των ραφιών
  • Επικοινωνία με τους πωλητές και διανομείς για τη διαχείριση των προϊόντων και την τήρηση των δρομολογίων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης
  • Εμπειρία σε supermarkets & hypermarkets, τουλάχιστον 1 χρόνο
  • Καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα

Προφέρεται ικανοποιητικός μισθός συν 13ος, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο jobs@kallas.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν στο Τηλ. 25714585, μέχρι τις 7 Νοεμβρίου, 2022.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.