AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Υπευθύνου Καταστήματος

Bellagio Home & Garden: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία BELLAGIO HOME & GARDEN μία από τις πιο εξελισσόμενες εταιρείες boutique outdoor-επίπλου εξωτερικού χώρου, διακοσμητικών, εποχιακών ειδών στην Κύπρο, αναζητά για το κατάστημα της στην Λεμεσό, άτομο για πωλήσεις και / ή βοηθό υπευθύνου καταστήματος για μόνιμη και προσωρινή απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  •  Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση στη λιανική πώληση
  •  Απαραίτητη η γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών / λογιστικού προγράμματος και διαδικτύου
  •  Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  •  Γνώση Διακόσμησης και/ή Πτυχίο/Δίπλωμα διακόσμησης επιθυμητό, αλλά όχι απαραίτητο
  •  Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα
  •  Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  •  Καλή γνώση Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  •  Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  •  Ικανότητα συντονισμού εργασιών

Αρμοδιότητες:

  1.  Εξυπηρέτηση πελατών
  2.  Προώθηση και πώληση των εμπορευμάτων του καταστήματος
  3.  Ρύθμιση / εμφάνιση / λειτουργία καταστήματος
  4.  Σωστή λειτουργία ταμείου

Παροχές:

  •  Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  •  Ετήσια άδεια 21 ημερών
  •  Άριστες συνθήκες εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@bellagiocy.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ 25722000.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εχεμύθειας και οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν από την εταιρεία για συνέντευξη.