AD 8 code

Θέση σε Φαρμακευτική Εταιρεία

ADL Pharmaceutical Products Line Ltd: Ζητείται Ιατρικός Επισκέπτης – Λάρνακα

Φαρμακευτική εταιρεία με έδρα τη Λάρνακα, λόγω επέκτασης των εργασιών της, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Ιατρικό Επισκέπτη/τρια.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση φαρμακευτικών προϊόντων και άλλων συναφή προϊόντων σε διάφορες περιοχές της Κύπρου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Ευφράδεια λόγου και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Άδεια αυτοκινήτου (κανονική)
  • Να έχει δίπλωμα πανεπιστημίου σε συναφή κλάδο ή δίπλωμα ιατρικού επισκέπτη

Εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρονται πολύ καλές απολαβές και προοπτικές για ανάπτυξη και καριέρα.

*Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: infoadl@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”