AD 8 code

C. Costaris Trading Ltd: Θέση Εργασίας

C. Costaris Trading Ltd: Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια – Λάρνακα

Η εταιρεία C. Costaris Trading Ltd ζητά να προσλάβει άτομο στην θέση πωλητή/τριας σε βιβλιοπωλείο στην Λάρνακα.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 3 μήνες εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@costaris.shop  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”