AD 8 code

PharmaΣΥΝ: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

PharmaΣΥΝ: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Αμμόχωστος

Τα φαρμακεία PharmaΣΥΝ ζητούν να προσλάβουν βοηθό φαρμακείου για το φαρμακείο τους στη Δερύνεια.

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα Βοηθού Φαρμακείου ή άλλου συναφούς κλάδου
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών

Προσωπικά χαρακτηριστικά

  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση των πελατών του φαρμακείου
  • Παραλαβή και ταξινόμηση των παραγγελιών του φαρμακείου
  • Θα παρέχει υποστήριξη στον Φαρμακοποιό με στόχο την εύρυθμη λειτουργία του φαρμακείου

Προσφέρεται

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Άλλα Ωφελήματα

Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές και τηρούνται οι πρόνοιες της νομοθεσίας περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.

Λόγω όγκου αιτήσεων θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες που θα επιλεγούν για συνέντευξη.

Αποστολή βιογραφικώνsakis.pharmasyn@outlook.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”