AD 8 code
Latest Jobs

Ζητείται Οδηγός/ Βοηθός Αποθήκης

Stroma: Ζητείται Οδηγός/ Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άδεια Οδηγού
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικότητα / Συνέπεια
  • Εργατικότητα / Υπευθυνότητα / Οργανωτικές Ικανότητες / Ευγένεια
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Βασική γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα

  • Διεκπεραίωση του δρομολογίου παραδόσεων και εξωτερικών εργασιών της εταιρείας με το όχημα της εταιρίας (Τμήμα Μεταφορών)
  • Διεκπεραίωση διαφόρων εργασιών του τμήματος Αποθήκης της εταιρίας
  • Τακτική επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες της εταιρίας

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • 13ος Μισθός + Bonus αναλόγως στόχων

Σημείωση: Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο info@stroma.com.cy, με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” αναφέροντας με την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος συγκατατίθεστε στην επεξεργασία προσωπικών δεδομένων με σκοπό την αξιολόγηση μαθησιακών και εργασιακών προσόντων. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όσοι δεν μπορούν να αποστείλουν διαδικτυακά στο τηλέφωνο 22486898 για να έρθουν στα γραφεία μας και να συμπληρώσουν την απαραίτητη φόρμα. Τα στοιχεία που θα συλλέγονται για αυτό το σκοπό θα καταστραφούν με το πέρας 3 μηνών από την πλήρωση της συγκεκριμένης θέσης.