AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Βοηθός γραφείου

M.Mastoremata D.I.Y. Shop Ltd: Ζητείται Γραμματέας/ Βοηθός γραφείου – Λευκωσία

Η εταιρεία M.Mastoremata D.I.Y. Shop Ltd  που εδρεύει στον Άγιο Δομέτιο, με κύρια ασχολία την πώληση οικοδομικών υλικών, εργαλείων και χρωμάτων ζητά γραμματέα/βοηθό γραφείου για μερική απασχόληση.

Προσόντα:

  • Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής  γλώσσας.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής.
  • Άδεια οδηγού.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση και επίβλεψη παραγγελιών.
  • Παραλαβή και καταχώρηση αγορών στο σύστημα.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Τιμολόγηση & είσπραξη πελατών.
  • Διευθέτηση εξωτερικών εργασιών.

Ωράριο:

Δευτέρα μέχρι Παρασκευή: 07:30 – 13:30

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν το βιογραφικό τους στο email: info@mastorematadiy.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Μετά την συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών , η διεύθυνσή της εταιρείας θα επικοινωνήσει με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για προσωπική συνέντευξη.

RSS