AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

Δικηγορικό Γραφείο ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Το Δικηγορικό Γραφείο ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου.

Καθήκοντα:

  • Έκδοση και  καταχώρηση τιμολογίων.
  • Προετοιμασία και υποβολή πληρωμών και σχετικών δηλώσεων (Φ.Π.Α, VIES,Κοινωνικές Ασφαλίσεις, μισθολόγιο, Ετήσιων Εκθέσεων Εταιρειών,  κτλ).
  • Διαχείριση εισπράξεων, πληρωμών και καταθέσεων.
  • Επικοινωνία με πελάτες προς είσπραξη οφειλών.
  • Παροχή λογιστικής υποστήριξης στο τμήμα Λογιστηρίου, μέσα από τη διαχείριση λογιστικών καταστάσεων και καταγραφή των συναλλαγών στα λογιστικά βιβλία.

Προσόντα:

  • Κάτοχος Διπλώματος/πτυχίου  Λογιστικής
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Για επικοινωνία και αποστολή βιογραφικών, μπορείτε να αποτείνεστε στην ηλεκτρονική διεύθυνση  cv@paplaw.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής και διακριτικής μεταχείρισης.