AD 8 code

Φαρμακείο Παναγιώτη Γ. Λοΐζου: Ζητείται Προσωπικό

Φαρμακείο Παναγιώτη Γ. Λοΐζου: Ζητείται Προσωπικό – Αμμόχωστος

Το Φαρμακείο Παναγιώτη Γ. Λοϊζου στο Παραλίμνι ζητάει προσωπικό για το τμήμα καλλυντικών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  1. Πάθος για την ομορφιά και υψηλά αποτελέσματα
  2. Ομαδικότητα
  3. Ευελιξία στις αρμοδιότητες βάση των αναγκών του φαρμακείου
  4. Ευχάριστη προσωπικότητα
  5. Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  6. Προσανατολισμός προς την εξυπηρέτηση πελάτη
  7. Άριστες ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας
  8. Σπουδές στο τομέα της αισθητικής και στο μακιγιάζ θα θεωρηθούν ως πλεονέκτημα
  9. Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απαραίτητη η αποστολή βιογραφικών στο despo2504@hotmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

RSS