AD 8 code

Απεντομωτική Pest Control: Θέση Εργασίας

Απεντομωτική Pest Control: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρία Απεντομωτική pest control ζητά να εντάξει στο δυναμικό της υπάλληλο για πλήρη απασχόληση για την εφαρμογή των εργασιών απεντόμωσης • απολύμανσης • μυοκτονίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής  και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευγενική και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου

Περιγραφή θέσης:

  • Εφαρμογή εργασιών απεντόμωσης • απολύμανσης • μυοκτονίας
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Προϋπηρεσία στο αντικείμενο θα εκτιμηθεί θετικά.
  • Προσφέρεται μισθός ικανοποιητικός και όχημα εταιρικό.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: info@apentomotiki.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”