AD 8 code

Παναγιωτίδης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Παναγιωτίδης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

1. Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Η εταιρία ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της ακόλουθης θέσης:

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, ομαδικός χαρακτήρας, δυνατότητα εργασίας υπό πίεση, οργανωτικά προσόντα και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη πείρα σε εξυπηρέτηση εταιρικών πελατών είναι απαραίτητη
  • Άριστη γνώση Η/Υ και ιδιαίτερα λογισμικού Office (Excel, Outlook email)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και απαραίτητα Αγγλικής γλώσσας, γραπτό και προφορικό λόγο
  • Απόφοιτος/η Λυκείου ή Κολλεγίου

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Διαχείριση Υποδοχή και τηλεφωνικού κέντρου
  • Οργάνωση παραγγελιών παραδόσεων και παραλαβών, προετοιμασία εγγράφων, επικοινωνία με συνεργάτες
  • Υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  • Προετοιμασία δειγμάτων, εγγράφων, προσφορών, παραγγελιών
  • Επικοινωνία με συνεργάτες
  • Αρχειοθέτηση, Διαχείριση μικρού ταμείου και βασικών λογιστικών εγγραφών

Απολαβές

Προσφέρονται ελκυστικά πακέτα απολαβών για πενθήμερη εργασία ανάλογα με τα προσόντα και την πείρα των υποψηφίων για ολική απασχόληση

Ωράριο εργασίας 08.00-13.00 / 14.00-17.00

Αιτήσεις

Παρακαλούμε όπως το βιογραφικό σας σημείωμα να αποστέλλεται στο email: costas@panayiotides.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”
2.  Βοηθός ΑποθηκάριοςΗ εταιρεία διαφημιστικών δώρων Παναγιωτίδης και Υιοί ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Βοηθό Αποθηκάριο για ολική απασχόληση, με αρκετά καλούς όρους εργασίας.

Προσόντα Υποψηφίου
• Ευχάριστος και οργανωτικός χαρακτήρας
• Κάτοχος κανονικής άδειας οδηγού, χρήση μηχανημάτων hand lift και fork lift
• Γνώση οδικού δικτύου Λευκωσίας
• Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Διαχείριση και τήρηση ημερομηνιών παράδοσης
• Οργάνωση αποθήκης και διαχείριση φορτίων εμπορευμάτων/παραλαβών.

Ακριβή καθήκοντα/ευθύνες
• Παραδόσεις και παραλαβές προϊόντων και άλλες εργασίες με αυτοκίνητο της εταιρείας από προμηθευτές και πελάτες
• Φόρτωση και εκφόρτωση παραγγελιών/παραλαβών σε εταιρικά αυτοκίνητα και κοντέινερ
• Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση φορτίων στην αποθήκη και εργαστήριο εκτυπώσεων
• Επικοινωνία με υπεύθυνο παραγωγής
• Διαχωρισμός και καταμέτρηση προϊόντων παραγγελιών
• Πακετάρισμα και ξεπακετάρισμα προϊόντων πριν και μετά την επεξεργασία τους
• Έλεγχος ποιότητας επεξεργασίας
• Απαιτούμενη πείρα – 2 χρόνια

Για πληροφορίες τηλ. 99518048.

Αποστολή βιογραφικού στο email

costas@panayiotides.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τύπος άδειας οδηγού: Κανονική
Ωράριο: Πενθήμερο 0800-1315, 1400-1635
Αριθμός ωρών εργασίας: 39
Μέρες εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή
Διεύθυνση τόπου εργασίας: Γλαύκου 22, Στρόβολος 2000 Λευκωσία
Συστάσεις Αναγκαίες.